| english | пишіть нам | 

 Головна 
 Інформація 
 Члени 
 Діяльність 
 Диски, книги 
 Архів новин 

 
 Стипендії 

У 2003-2004 рр. три члени Асоціації Нова Музика: композиторка Азарова Світлана, піаніст Перепелиця Олександр та баяніст Олексій Тітов були запрошені до участі у стажуванні при Дрезденському Центрі сучасної музики (Dresden Music Scholarship). Проект здійснюється у рамках фестивалю Дрезденські дні сучасної музики (Дрезден, Німеччина). Протягом репетиційного періоду стипендіати Dresden Music Scholarship сформували ансамбль pass_ПОРТ, котрий отримує підтримку від досвідчених музикантів. Стипендіати презентують результат своєї роботи на 18-му фестивалі Дрезденські дні сучасної музики 2004.

 
 Прем'єра 

У жовтні 2003 року в Дрездені (Німеччина) у фестивальній залі Хеллерау відбулася прем'єра нового твору Кармелли Цепколенко "Поза обрієм", який вона написала за поезією Матіаса Кнайпа для сопрано, перкусії, фортепіано та контрабаса. "Поза обрієм" було створено на замовлення Дрезденського Центру сучасної музики спеціально до 17-го Дрезденського фестивалю "Дрезденські дні сучасної музики" ("Dresdener Tage der zeitgenössischen Musik"). Прем'єрне виконання було доручено відомим ансамблям з Німеччини та Франції SurPlus й Accroche Note.

 
 Новий CD 

У 2003 році Асоціацією видано подвійний CD-ROM Одвертості таїни - мультимедійна база даних, яка містить інформацію (українською та англійською мовами) стосовно 12 українських композиторок та виконавців нової музики (понад 70 музикантів та музичних колективів): фото, біографії, повні списки творів, адреси та 22 години музики (всього 111 творів, формат MP3). | докладніше ››› |

 
 Нове видання 

"Сучасні композитори України" - довідник сучасних композиторів України. Випуск 1// Керівник проекту Кармелла Цепколенко, редактори-упорядники Олександр Перепелиця та Юрій Семенов.- Одеса: Асоціація Нова музика, 2002.

У 2002 році Асоціацією видано довідник "Сучасні композитори України", де вперше в Україні українською та англійською мовами наведено інформацію (фото, біографії, повні списки музичних творів, адреси) стосовно 33 українських митців, діяльність яких пов'язана з сучасною українською музикою.

 
 Конкурси 

Піаніст Олександр Перепелиця мол. Брав участь у 2-му Міжнародному дитячо-юнацькому мистецькому конкурсі Срібний Дзвін (Ужгород, Україна, 2-8 жовтня 2001р.), в якому брали участь 262 музиканти. Йому присуджено ІІІ Премію, у номінації фортепіано та орган у старшій віковій групі. На цьому ж конкурсі його було нагороджено Призом глядацьких симпатій та Призом за краще виконання твору сучасного композитора.

До складу журі увійшли 35 видатних митців з України, Угорщини, Словаччини, Німеччини, Бельгії, Польщі та Росії. Головою журі був композитор Євген Станкович, Народний артист України, Лауреат Державної премії ім.Т.Г.Шевченка, академік Академії Мистецтв України, професор, Зав.кафедрою композиції Національної музичної академії ім. П.І.Чайковського.

 
 Нагорода 

3 січня 2001 року композиторку Кармеллу Цепколенко було нагороджено премією імені видатного українського композитора Бориса Лятошинського. Вручення премії та медалі Лауреата відбувалося в день народження Б.Лятошинського в його меморіальному кабінеті (Київ, вул. Б.Хмельницького, 68).

 
 Тренінг 

Президент Асоціації Нова Музика, композиторка Кармелла Цепколенко брала участь у 3-х тижневій Європейській Літній Академії з культури та менеджменту, яка відбувалася у 1999 році в Зальцбурзі (Австрія). У заході брали участь 25 менеджерів культури з 20 країн. Учасники прослухали лекції з культурної політики, стратегічного планування та маркетингу.

 Асоціація НОВА МУЗИКА 

 

• Президент:
Кармелла Цепколенко

• Директор:
Олександр Перепелиця

Асоціація Нова Музика/АНМ була заснована в Одесі 1995 року як незалежна недержавна некомерційна громадська організація. У 1996 році АНМ вступила у Міжнародне товариство сучасної музики/ISCM і стала її повноправним членом - Українською секцією, яка представляє всю Україну.

Головна програмна мета АНМ - розвиток нової музики та нового мистецтва в Україні.

Основним завданням АНМ є всебічна підтримка, композиторів, музикантів, музикознавців, менеджерів культури, всіх митців, які розвивають новаторські напрями сучасної музики та синтетичних видів мистецтва. АНМ, виходячи з ідеалу вільного розвитку мистецтва, не обмежує поняття нової музики стильовими чи ідеологічними рамками.

АНМ досягає своїх цілей через організацію та проведення різноманітних мистецько-культурних імпрез та акцій (фестивалів, конференцій, майстер-класів тощо), здійснення аудіо- та аудіовізуальних записів, випуск компакт-дисків, публікацію нотних видань та іншої друкованої і електронної продукції.